Przejdź do treści
s1
s2
s3
s4
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Pani dyrektor wręczyła świadectwa i nagrody dla wyróżnionych uczniów oraz oficjalnie ogłosiła koniec roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji.

Wycieczka do Muszyny

Wycieczka do Muszyny

19 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-3 wybrali się na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę.

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

Dzisiaj w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej odbył się IV Gminny Gwarowy Konkurs Recytatorski i Wokalny "Nie zabocyć". Naszą Szkołę reprezentowała w nim uczennica klasy VI Magdalena Podgórska. Gratulujemy pięknego występu!

Konkurs czytelniczy

Konkurs czytelniczy

13.06.2024 roku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy pt. "Czy znasz wiersze Jana Brzechwy? przeznaczony dla uczniów klas I-III.

Archipelag Skarbów

Archipelag Skarbów

W dniach 5 i 6 czerwca uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w programie profilaktycznym Archipelag Skarbów, który odbył się w WOK w Ochotnicy Dolnej.

Zjazd Delegatów Szkół

Zjazd Delegatów Szkół

5 czerwca przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w Dorocznym Zjeździe Delegatów Szkół im. Księdza Jana Twardowskiego i Księdza Jana Ziei, który odbył się w Świątyni Bożej Opatrzności w Warszawie.

Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

Nasi czwatroklasiści zdawali dzisiaj praktyczny egzamin na kartę rowerową. Było sporo emocji, ale ostatecznie wszyscy uzyskali pozytywny wynik. Serdecznie gratulujemy!

274888