Przejdź do treści
s1
s2
s3
s4
Przejdź do stopki

1,5 % PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

1,5 % PODATKU NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

Treść

Szanowni Państwo,
zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonanie odpisu 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) na rzecz Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej. Możecie Państwo to uczynić, wskazując w formularzu PIT – 37, nr KRS 0000270261 oraz Cel szczegółowy: SP Zawodzie Tylmanowa 8517. Uzyskane środki zostaną w całości przeznaczone na doposażenie bazy dydaktycznej i realizację zadań edukacyjno – wychowawczych.

Prosimy szczególnie wszystkich rodziców naszych uczniów i nauczycieli o zachęcanie przyjaciół i znajomych do wsparcia naszego planu- wszystkie środki uzyskane z odpisu 1,5 % przeznaczymy na poprawę warunków nauki i zabawy Państwa dzieci! 
 

247500